loader image

Co o nás řekli

 • “We originally used their service to set up our company's Alipay tool. They have been continuously providing great services with excellent communication and flexibility when it comes to adjusting our needs. Later on, we were also using their services to reserve few experience event for our clients and again the communication was solid and efficient. I would recommend their services.”
  ECCEDU
  Zoe Li
 • „We have been working with Szlong for 2 years now. They are easy to work with in regard handling bookings for our tours as well as organising promotional activities among our mutual clients.“
  BALLOON ADVENTURES
  Jan Suchy
 • „Pražské vydavatelství Luxury Guide spolupracuje se společností Szlong na svém titulu All About Prague pro čínské turisty, jenž mapuje ta nejzajímavější místa Prahy i celé České republiky, která lze navštívit, ochutnat a hlavně zažít. Společnost Szlong pro nás připravuje vybrané články a pomáhá nám, aby byla naše překlady do čínštiny zcela bez chybičky. To vše rychle a na jedničku.“
  LUXURY GUIDE
  Mgr. Lenka Jarošová
 • "Se společností SZLONG jsme navázali spolupráci zhruba před rokem. V současné době evidujeme v naší restauraci díky této spolupráci značný nárůst klientely z Číny. Jednání se zástupci agentury probíhá na profesionální úrovni a mohu vřele doporučit."
  RESTAURACE TISKÁRNA
  Petr Paulus
 • "S agenturou SZLONG s.r.o. spolupracujeme teprve od června 2019 a o velkých výsledcích zatím nelze mluvit. Rádi bychom zmínili kvalitní tým odborníků a jejich profesionální přístup ke svým klientům. Dali jsme přednost agentuře SZLONG s.r.o. i z důvodu široké nabídky služeb a možnosti kombinovat tyto služby."
  MUSEUM OF SENSES PRAGUE
  Ing. Jana Troitskaia
Buy now