loader image

Co pro Vás můžeme udělat

Platební metody


Digitální platforma a platební nástroj používaný 1 miliardou lidí ve všech zemích světa 24/7. Propojení možné a obvyklé s Alipay, které využíva 800 mil. asijských zákazníků. Naše “all-in-one” WeChat - Pay / Alipay digitální platební řešení Vám dovolí oslovovat potenciálního zákazníka v jeho obvyklém prostředí


  • Podpora ALIPAY
  • Podpora WECHAT PAY

Komplexní správa sociálních sítí


Průměrný čas čínskeho klienta strávený na sociálních sítích je téměř 60% dne. Kompatibilita čínských a světových sociálních sítí se blíží nule. Nákupní chování a vyhledávání produktů je zaměřeno na web. Čína téměř nepoužívá hotovost. Vše se děje online.

Přizpůsobení se způsobu života a nákupnímu chování našich potenciálních klientů z Číny dosahujeme v jejich vlastním prostředí. Pro zviditelnění Vašeho produktu využíváme naše know how při tvoření a správě sociálních sítí, cestovních portálů a specializovaných blogů o Praze v čínštině.

Marketingové kampaně


On-line kampaně
Čínští klienti sa stali signifikantní kupní sílou. Cílenou online geolokační a bannerovou reklamní kampaní ve vhodně zvolených médiích (WeChat, Alipay...) Vám pomůžeme oslovit tuto klientelu a zvýšit prodej Vaší značky, případně návštěvnost Vašeho muzea nebo restaurace. Klíčovými faktory, které se budou podílet na Vašem úspěchu, je image Vašeho produktu, exkluzivita a naše know how. Samozřejmostí je poradenství v oblasti kampaňového obsahu.

Off-line kampaně
Doporučujeme neopomíjet lokální čínskou komunitu, která vnímá i offline média. Připravíme studii podle Vašich cílů a navrhneme Vám správný mix tištěných médií.

Překlady a tlumočení


Přijíždí Vám klient, investor nebo vládní delegace? V tomto případě Vám doporučíme profesionálního tlumočníka z našeho portfolia. V případě zájmu nás kontaktujte zde.

Personální služby, tréninky a workshopy


Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje. Naší specializací je personál vybavený znalostí čínštiny. Poskytujeme řešení šitá na míru pro jednotlivá odvětví. Zaměřujeme se na umístění profesionálů do soukromého i státního sektoru napříč spektrem oborů. Poskytujeme školení vhodné pro personál, který je v intenzivním styku s čínskou klientelou v retailu nebo v zařízeních cestovního ruchu.

Bonusový a průvodcovský systém


Pro zvýšení prodeje ve Vašich pobočkách Vám navrhneme na míru bonusový systém pro průvodce a také pro konečného klienta. Systém je založený na provizní spolupráci a moderních technologiích v rámci sociálních sítí. První konzultace nám poskytne informace, které budou základem pro přípravu systému na míru přímo pro Vás.

Buy now